Skip to content

Valmistame kleebiseid nii täiskomplektidena kui komplekte numbrialustele. Eritellimusel on võimalik trükkida üksikuid kleebiseid väljaspool komplekte (nt varuosadele).

Kleebiste disaini osas on kaks võimalust:

1. Eritellimusel valmiv disain

Siia alla kuuluvad eritellimusel valmistatud kleebised, mille kujundamisel arvestatakse Sinu või meeskonna stiili ja soovidega. Sellega tagame Sulle või Sinu meeskonnale maksimaalse omanäolisuse ning eristatavuse.

2. Pooleldi valmis kujundused

Siia kuuluvad varasemalt meie poolt loodud kujundused, kuhu saad soovi korral lisada enda nime, võistlusnumbri ja toetajate logod. Olenemata varasemalt disainitud kujundustest võimaldame Sul soovi korral ka selle tootegrupi puhul mõningaid väikeseid muudatusi teha (muuta mõne kujundusdetaili asukohta, olemasolu või värvi).

Lisaks MX kleebistele teeme esinumbri disaini põhjal ka fännikleebiseid mõõduga ca 60×60 mm, mis trükitakse tavalisele 3-aastase liimiga kleebisele ning lamineeritakse ilmastiku- ja kulumiskindluse saavutamiseks. Samuti pakume muid reklaammaterjale, nagu plakatid, roll-upid, bännerid jms – vaata aff.ee